Pakiety tenisowe dla firm

Zadbaj o formę fizyczną swojej kadry pracowniczej!

Specjalnie dla firm stworzyliśmy pakiety na grupowe zajęcia tenisowe.

Treningi grupowe dla pracowników z trenerem w grupach od 4 do 6 osób. Elementy rywalizacji w miłej atmosferze i doskonalenie umiejętności techniczno-taktycznych w grupie. Świetny sposób na poprawę kondycji, gry i integrację pracowników. Grupy podzielone są na graczy początkujących i zaawansowanych.

Pakiety wyceniane są indywidualnie w zależności od ilości osób i zajęć tenisowych.

Eventy firmowe

Specjalizujemy się w organizowaniu imprez firmowych na wysokim poziomie obsługi dla grup od 6 do 160 osób. W przyjaznej atmosferze prowadzimy interesujące szkolenia tenisowe, treningi i turnieje, które prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów. Każdy z uczestników eventu nauczy się podstawowych zagrań i poczuje nutę rywalizacji zakończoną nagrodami wręczanymi na prawdziwym podium.

Posiadamy do dyspozycji nowoczesne i całoroczne korty tenisowe z pełną infrastrukturą oraz restauracją. Eventy tenisowe możemy połączyć z treningiem i grą na profesjonalnym i pięknym polu golfowym.

Zapewniamy znakomitą ofertę gastronomiczną, najlepsze trunki, dobrą atmosferę, aktywną zabawę, pozytywne emocje sportowe i dużo uśmiechu.


Zapraszam do kontaku

Piotr Zaremba

tel. 533 406 336
piotr@tskt.pl